Наші послуги

Декларирование соответствия продукции техническим регламентам

Відповідність продукції вимогам технічного регламенту, який на неї поширюється, підтверджується шляхом проведення процедур, визначених Технічним регламентом модулів оцінки відповідності та вимог щодо маркування національним знаком відповідності.

Директива про обладнання, що працює під тиском 97/23 / EC (PED) була скасована і замінена на 2014/68 / EU від 19 липня 2016 року.

Пожежний сертифікат

Оформляється для широкого класу виробів (будівельних матеріалів, кабельної продукції тощо), які вимагають проведення випробувань на горючість, поширення полум'я, клас вогнестійкості і т.п. . Наша компанія організовує виконання даного виду робіт "під ключ" - від подачі заявки до отримання сертифіката відповідності.

 Санітарно-епідеміологічний висновок

Оформлення Санітарно-епідеміологічного висновку Держспоживслужби України.
працюємо професійно, в оптимальні терміни (термін до 1 місяця).

Проводимо роботи з оцінки відповідності у сфері дії Технічного регламенту обладнання та захисних систем, призначених для застосування в потенційно вибухонебезпечному середовищі. Працюємо професійно, якісно за помірними розцінками.

Розробка ТУ

Технічні умови (ТУ) розробляються зацікавленою стороною (підприємством виробником, об'єднаннями підприємств), залежно від специфіки продукції узгоджуються з різними держслужбами (МОЗ, Держбуд та ін.). Вимога обов'язкової реєстрації технічних умов тепер скасована!

Наша акредитація, Вартість наших послуг
  1. Сертифікація продукції за вимогами Технічного Регламенту України от 3500 грн.