FSC організовує наукову конференцію

22-24 жовтня на базі ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України планується проведення науково-практичної конференції «Соціальні та екологічні виклики лісам і лісовому менеджменту та їх подолання».

Конференція присвячена 120-річчю НУБіП України та 15-річчю інституційного становлення FSC-ініціативи в Україні. Її організаторами виступили: НУБіП України, FSC Міжнародний центр, Держлісагентство України, НЛТУ України та Товариство лісівників України.

Метою конференції є виконання функції платформи для пошуку відповідей на виклики, пов’язаних із невизначеністю в умовах динамічних змін при формуванні управлінських рішень, сприяти багатосторонньому діалогу зі зміцнення інституційних структур та розвитку ризик-стійких стратегій лісового менеджменту та сучасних практик адаптивного лісового господарства для країн Східної Європи.

Планується робота трьох секцій:
оцінка стану лісів і лісового господарства;
інституційні та економічні механізми трансформації лісового менеджменту;
теорія і практика адаптивного лісового менеджменту.
Учасники, матеріали яких погоджені редакційною колегією, здійснюють реєстрацію за лінком до 1 жовтня 2018 року, інші − до 15 жовтня 2018 року (без публікації матеріалів).

Тези конференції приймаються англійською мовою до 1 вересня 2018 року. Після рекомендації матеріалів до друку (не пізніше 15 вересня 2018 року) авторам необхідно зареєструватися до 1 жовтня та здійснити оплату за участь у конференції. З вимогами до тез доповідей можна ознайомитися в додатку.

З питань участі в конференції прохання звертатися до секретаря Олександри Лещенко landscape_architecture@nubip.edu.ua
Більше інформації можна знайти на веб-сторінці конференції.

За матерiалами ier.com.ua, ua.fsc.org/