Канада: обмеження щодо використання окремих добавок у виробництві тютюнових виробів

23 березня 2015 року Канада оприлюднила повідомлення про очікувані зміни до Наказу щодо додаткового обмеження використання окремих добавок у виробництві сигар.
Зокрема, мова йде про обмеження використання смакових добавок в сигарах вагою від 1,4 г до 6 г, сигарах з паперовим кінчиком і сигарах, де обгортку не встановлено в спіральній формі. При цьому в зазначених видах сигарах буде дозволено використовувати ментол.
Крім того, буде надано дозвіл на використання деяких смакових добавок, що є традиційними (зокрема для створення смаку портвейну, рому, вина та віскі) у виробництві деяких видів сигар вагою 1,4 – 6 г.
Разом з тим, пропонується обмежити використання фарбувальних речовин у виробництві деяких видів сигар, за винятком барвників, що наносяться на сигару для візуалізації мундштуків/наконечників білого або бронзового кольору.
Метою документу є вжиття додаткових заходів для убезпечення молодих людей від паління деяких видів сигар.
Термін ухвалення документу: дата опублікування в Журналі Канади. Для Частини ІІ документу – другий-третій квартал 2015 року. Набуття чинності очікується через 6 місяців після його опублікування в Журналі Канади. Кінцевий термін подачі коментарів – 21 травня 2015 року.

 

За матерiалами ier.com.ua, ua.fsc.org/