Канада: перегляд переліку хімічних речовини, дозволених для використання в злакових продуктах дитячого харчування

15 квітня 2015 року Канада оприлюднила повідомлення про внесення змін до переліку дозволених pH, кислотно- реагуючих речовин та реагентів з очищення води з метою надання дозволу на використання карбонату кальцію в якості pH регулюючої речовини в злакових продуктах дитячого харчування. iii Управління охорони здоров’я Канади завершило детальну оцінку безпеки харчових добавок з метою схвалення використання карбонату кальцію в якості pH регулюючої речовини в злакових продуктах дитячого харчування.

Управління охорони здоров’я Канади завершило детальну оцінку безпеки харчових добавок з метою схвалення використання карбонату кальцію в якості pH регулюючої речовини в злакових продуктах дитячого харчування.

Результати наукових досліджень підтвердили безпечність використання карбонату кальцію у злакових продуктах дитячого харчування.

Оскільки не було виявлено жодних скарг щодо безпеки використання цієї речовини, Управління включило карбонат кальцію до переліку дозволених pH, кислотно-реагуючих речовин та реагентів з очищення води (Див. тут). Дозвіл набув чинності з 1 квітня 2015 року.

Зазначимо, що у Канаді карбонат кальцію дозволено використовувати в якості рН регулюючої речовини як у нестандартизованих продуктах, так і в деяких стандартизованих. Управління охорони здоров'я Канади відкрите для будь-якої нової наукової інформації, що стосується питань безпеки використанні харчових добавок, зокрема, карбонату кальцію.

 

За матерiалами ier.com.ua, ua.fsc.org/